Penzion Valovi ubytovanie Merklin

Penzion Merklin Valovi

Ubytovanie v Krušných horách Merklín : Rodinný penzión Valovi sa nachádza v malebnom údolí obce Merklín na úpätí Krušných hôr. Obec Merklín (pôvodný názov "Merkelsgrün") leží v malom kotli pri ústí potoka Eliáš do Bystrice. O magickej kráse Krušných hôr sa najlepšie presvedčíte sami, ak sa v týchto končinách rozhodnete stráviť aspoň pár dní.

Merklín Krušné hory Penzion Valovi ubytovanie :
Penzión ponúka k ubytovaniu dvojlôžkové izby s jednou alebo dvoma prístelkami, sociálne zariadenie na poschodí, alebo na izbe. V izbách je veľká chladnička vybavená nápojmi pre hostí - bar. Možné využiť televíziu a satelit. Hosťom je k dispozícii štýlová spoločenská miestnosť. Celková kapacita penziónu je 17 lôžok.

Valovi penzión Merklín stravovanie :
V penzióne ponúkajú raňajky - veľmi bohaté švédske stoly. Je tu jedáleň. Počas dňa pripravia ubytovaným hosťom kávu, čaj a domáce pečivo. V obci je reštaurácia aj potraviny. Je tu tiež dobre vybavená kuchyňa riadom, mikrovlnou rúrou, rýchlovarná kanvica, kávovar, chladnička, žehlička, atď.

Penzión Valovi ubytovanie Merklín služby :
V lete je možné využiť terasu 100 m2, ktorá je situovaná s výhľadom do lesa pri potoku s možnosťou opaľovania, grilovania alebo odpočinku, podľa vášho želania. Záhrada s posedením a detská hojdačka. K dispozícii spoločenské hry, knižnica, hračky pre deti. Miestnosť pre bicykle alebo lyžiareň. Ďalej Vám tu radi poskytnú informácie o okolí zapožičia mapy a prípadne doprevadí - výborná znalosť širokého okolia. Vlastné parkovisko, v zime pripravené bez snehu. Domácim zvieratám je vstup povolený. Príchod je možný od rána kedykoľvek a odjazd je možný až večer, nie je problém aj s uložením Vašich vecí.

Dovolenka Krušné hory ubytovanie Valovi penzión Merklín aktivity :
V mieste sa nachádza zjazdovka, ktorá je osvetlená a umelo zasnežovaná. Upravované bežecké trate začínajú v Perninku, ktorý je vzdialený 10 minút jazdy autom. V neďalekom okolí sú aj náročnejšie zjazdovky cca 5 až 10 km od Merklína napríklad: Pernink, Abertamy, Klínovec, Boží Dar, Mariánská, Jáchymov. Príjemné okolie poskytujúce prechádzky v lese možné využiť i náročnejšie turistické trasy na Plešivec, Mariánská, Pernink, Abertamy, atď. V mieste sú tenisové kurty, prírodné kúpalisko, cyklo-turistika, diskotéky v prírodnom areáli.
Penzion Merklin Valovi - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Merklin Valovi - k dispozícii letná terasaPenzion Merklin Valovi - Televizor má príjem satelitných  programůPenzion Merklin Valovi - Iybz sú vybavené televízoromPenzion Merklin Valovi - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Merklin Valovi - Izby s vlastnou toaletou
Odporúčajte tyto stránky:
 
Penzion Valovi ubytovanie Merklin Aktuálne počasie: skoro zataženo
Aktuálne počasie:
Denná tepl.: 4 °C Nočná tepl.: -1 °C Vietor: 16 m/s